Pauzepraatje – Mededelingen

28 november 2023 0 Door Harry van der Mark

Flyer Kerstconcert KHM-Hoofdkoormeester Hans Kolenbrander
Donderdag 21 december is het zover. Het KHM geeft dan haar kerstconcert in de Kristalkerk in Hengelo. Natuurlijk willen we graag zoveel mogelijk publiek, vandaar een oproep aan iedereen om zoveel mogelijk reclame te maken bij familie, vrienden en bekenden.
Wat heel goed werkt is dat te doen d.m.v. een WhatsApp bericht of via de mail. Als je een persoonlijk bericht maakt en de flyer als bijlage meestuurt bereik je een heleboel mensen. Vind je het moeilijk om een berichtje op te stellen? Dan bij deze onderstaand een voorbeeld. Verder nog hulp nodig? Vraag dan hulp bij digitaal vaardige koorleden (Herbert, Hans K., Theo, Harry vdM)

Beste …….. (familie, vriendengroep etc) of
Lieve allemaal,
Donderdag 21 december a.s. geeft mijn koor, Het Kon. Hengelo’s Mannenkoor) een mooi kerstconcert in de Kristalkerk aan de P.C. Hooftlaan 210. Het concert begint om 19.00 uur. De koorschool Lambertuskerk en Maaike Dessens (blokfluit) leveren een bijdrage aan het concert.
Dit concert mag je niet missen! De toegang is gratis met een vrije gift na afloop.
Verdere informatie: zie flyer.

Groetjes,
………….(naam afzender)

Roel Vrijhoeven in Sheltersuit Sleep Out – Secretaris John Vos
Roel Vrijhoeven wees me er op dat hij deze donderdag meedoet aan de Sheltersuit Sleep Out. En daarbij geld inzamelt. Benieuwd wat die Sleep Out inhoudt heb ik het e.e.a. opgezocht en onderstaand overzichtje gemaakt
Na het verlies van de vader van een vriend aan onderkoeling, omdat hij gedwongen werd buiten een opvangtehuis te slapen, besloot modeontwerper Bas Timmer dat er iets moest gebeuren. Zo is de Sheltersuit ontstaan, een water- en winddichte jas die kan worden omgevormd tot een bodysuit door hem aan een slaapzak te ritsen. Het is een outdoorproduct gemaakt van duurzame en isolerende materialen die bescherming tegen warmte en regen garandeert.
De producten van Sheltersuit zijn ontwikkeld als kortetermijnoplossing voor een langetermijnprobleem. Het lost het probleem van daklozen en vluchtelingen die onderdak zoeken niet op, maar het voorkomt wel dat mensen op straat doodvriezen.
Om aandacht te vragen en geld in te zamelen voor de daklozenproblematiek organiseert de Sheltersuit Foundation de fondswervingactie Sheltersuit Sleep Out. Deelnemers aan de Sleep Out in Enschede of Amsterdam worden gevraagd om één nacht buiten te slapen. Zonder tent of dak boven hun hoofd, en in de koude buitenlucht, dat is de uitdaging.
Alle deelnemers aan de Sleep Out In Enschede of Amsterdam hebben een eigen actiepagina, waarop je een bijdrage kan doneren. Achter deze link vind je de pagina van Roel. Alle beetjes helpen!

(Mocht deze weblink niet rechtstreeks naar de pagina van Roel verwijzen, ga dan naar  https://sleepout.sheltersuit.com/deelnemers en zoek op “Roel Vrijhoeven”.)

Klik vervolgens op ‘doneer aan deze actie’ en kies het bedrag waarmee je hem wil sponsoren.
Het opgehaalde bedrag komt ten goede aan Stichting Sheltersuit die daarmee speciale water- en winddichte jassen maakt en zorgt voor de juiste distributie onder daklozen via hulporganisaties zoals het Leger des Heils.
Tenslotte: mocht je willen langskomen, dan kan dat. De Sleep Out in Enschede is toegankelijk voor iedereen. Voor de deelnemers zijn er speciale slaapvakken, maar ook aan het publiek is gedacht. Je bent de hele avond welkom om te kijken en om de slapers een (warm) hart onder de riem te steken.

Concertaankondigingen
Midwinterconcert Kamerkoor Enchanté
Naast het KHM, zingt Harry van der Mark ook bij het kamerkoor Enchanté in Goor. Op zondag 17 december geeft het koor een midwinterconcert in de Hofkerk in Goor om 15.00 uur
Nadere informatie: zie de flyer

Kerstconcert Borns Kleinkoor en Opus ’94 in een gezamenlijk concert
‘Op weg naar Kerst’: Zondagmiddag 17 december om 16.00 uur geeft het Borns Kleinkoor een kerstconcert. Dit jaar wordt samengewerkt met Opus ’94. Evenals het Borns Kleinkoor staat het onder de muzikale leiding van Bram van der Beek als dirigent.
De soliste bij dit concert is Anja Smellink. De begeleiding is in handen van pianist Jos Beunders en violiste Irene de Bruin.
Het kerstconcert vindt plaats in de Stephanuskerk in Borne.
De kerk is open vanaf 15.30 uur. De toegangskaarten kosten € 12,50 en zijn te bestellen bij Herman Dankaart (dankaart1@gmail.com) en leden van beide koren of via het Kulturhus.


Agenda

Op de website staat altijd de meest actuele agenda onder de knop Agenda of klik hier.
Onderstaande agenda is onder voorbehoud.