Mededelingen
Geen pauzepraatje
Geen repetitieavond gehad, dus deze week ook geen pauzepraatje.
Verzoek aanleveren stukken ALV
Op donderdag 30 april houden we onze jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Om hiervoor alle stukken op tijd klaar te hebben is mijn vriendelijke verzoek aan de onderstaande commissies om voor donderdag 27 maart een verslag aan te leveren, zodat we die bij de agenda kunnen voegen. Iedereen kan dan van te voren dit inzien en dat zal het verloop van de vergadering bevorderen:
Koormeesters; commissie kleding; bibliotheek commissie; activiteiten commissie; redactie KHM-Journaal; repertoire commissie; kas commissie
Verslag graag sturen naar : secretaris@khmk.nl
Jan (Secr.)
Nieuwe partituur
A.s. donderdag worden 2 nieuwe partituren uitgedeeld. Dit zijn stukken die we op het jubileumconcert samen met het orkest zullen uitvoeren.
Wil je een voorproefje of alvast repeteren. Via het ledenportaal kun je naar de KHM bibliotheek. Daar vind je in de secties Musescore, pdf en audio onder no. 996 en 997 de titels: “Koor der Soldaten” en “The Day you sang this Song”.
Theo (B1)
Agenda februari/maart 2026 – Concertagenda 2026
De KHM activiteiten, tenzij anders vermeld, vinden plaats in buurthuis De Tempel, Booggang 2 (Kasbah) 7552 JZ Hengelo.
Do 5 maart: gewone repetitie
Do 12 maart: gewone repetitie
Do 19 maart: gewone repetitie
Do 26 maart: gewone repetitie
Do 2 april: gewone repetitie
Do 9 april: gewone repetitie
Do 16 april: gewone repetitie
Do 23 april: gewone repetitie
Do 30 april: gewone repetitie
Concertagenda 2026
| Zo 8 maart 2026: | 11.00 uur Bijdrage aan dienst in St. Franciscuskerk Berfloplein 18 7553 JZ Hengelo |
| Za 6 juni 2026: | Amusing Hengelo |
| Za 24 oktober 2026: | Jubileumconcert |